תוצאות בדיקת מסכות מכון התקנים הישראלי.

המסכות המעוצבות של MASKK נבדקו ורמת ההגנה שלהן מאושרת על ידי מכון התקנים הישראלי.

בימים כאלה כאשר השוק מוצף באינספור סוגים של מסכות לקורונה, כולנו רוצים לדעת שאנחנו בוחרים את המסכה הטובה ביותר לצרכים שלנו.
מבדיקת מסכות מכון התקנים פרסם שמסכות בד מעוצבות לא עומדות בתקנים ומתוך הידיעה הזו בחרו רוב אזרחי ישראל את המסכות הכירורגיות ואת מסכת N95 למי שרצה הגנה מקסימלית.
אנחנו בחברת MASKK שמנו דגש על איכות ויעילות ההגנה של מסכות הבד שלנו כבר מהיום הראשון תוך כדי שאנו מקפידים על נוחות ובחירת החומרים הטובים ביותר לנו, לאהובים שלנו וללקוחות שלנו.
רצינו ליצור מסכות תקניות מבד שתהיינה פריט יום יומי, מעוצב ואופנתי שיאיר לנו את היום בתקופה הנוכחית ולא היינו מוכנים שזה יבוא על חשבון הגנה חסרת פשרות.
היום, לאחר פיתוח והשקעה הן ברמת ההגנה והן ברמת הנוחות אנו נרגשים לבשר על הצלחתנו לייצר מסכות בד מעוצבות מהראשונות מסוגן בעולם!

מסכות מעוצבות רב פעמיות שהן גם מבד וגם בדרגת הגנה בתקנים המחמירים ביותר!

,

פיתוח זה הפך את מותג MASKK למותג היחיד והראשון בעולם המייצר מסכות בד תקניות, מעוצבות ואופנתיות בתקן מסכות כירורגיות רפואיות ובתקן N95 והכל בבדיקה ובאישור מכון התקנים הישראלי.
נמאס לכם מהמסכות הכירורגיות שמחליפים כל יום? בא לכם לשדרג את הלוק עם מסכה מעוצבת שניתן לכבס לשימושים חוזרים? עכשיו זה אפשרי! כל מסכות הבד שלנו עברו בהצלחה יתרה את בדיקת התקן של מסכות כירורגיות רפואיות.
אנשי רפואה, חברות תעופה ואזרחים ברמת סיכון גבוהה. מהיום ניתן להזמין את מסכת האולסון המפורסמת שלנו גם בתקן מסכת N95 להגנה חסרת פשרות במגוון צבעים מרהיבים קיימים ובעיצובים מיוחדים על פי הזמנה אישית.
כל הדגמים שלנו נבדקו בבדיקת יעילות סינון שאינה ברמת N95 (על פי תקן מסכות כירורגיות) ותוצאות הסינון (3 מיקרון) הן:

דגם שילד (SHIELD) מבוגרים: 99.9%
דגם שילד (SHIELD) ילדים: 100%
דגם ריידר (RIDER) מבוגרים: 99.8%
דגם ריידר (RIDER) ילדים: 99.8%
אולסון מבוגרים: 99.9%

בנוסף, דגם אולסון נבדק גם בדרגת תקן הגנה של N95 ועבר בתוצאה של: 96.53%

אנחנו בMASKK מאושרים לדעת שהצלחנו ליצור עבורכם מוצר איכותי באמת!

כניסה לחנות

דוח מכון התקנים הישראלי